FAQ

JAK JSTE PŘIŠLI NA NÁZEV VAŠÍ RESTAURACE?

Odpověď se dočtete v sekci Historie, kde je popsána celá 110 letá minulost tohoto místa.

JAK JE TO S REZERVACEMI?

Místo si můžete rezervovat na čas kdykoliv po 17. hodině, a to přes naše webové stránky, nebo e-mailem . Rezervace na tentýž den přijímáme pouze do 18:30. Nestihnete-li tento čas, neváhejte a přijďte! Náš personál se vynasnaží, aby Vám zajistil první volný stůl. Pokud svou žádost o rezervaci nedostanete do 6:30, zavolejte na +420 602 555 450 a promluvme si.

Místa Vám podržíme maximálně 15 minut od začátku rezervace, poté je rezervace zrušena. V případě rezervace pro velkou skupinu lidí Vás žádáme, aby se avizovaný počet osob dostavil co nejdříve od začátku rezervace.
Z důvodu nevyzpytatelného počasí nepřijímáme rezervace na naši zahrádku.

JE MOŽNOST OBJEDNAT SI JÍDLO S SEBOU? POSKYTUJETE ROZVOZ?

Pro „take-away“ jidlo sebou volejte prosím +420 602 555 450. Většinu našeho menu si můžete objednat a dodat WOLT.

MOHU SI UDĚLAT REZERVACI PŘES TELEFON?

Pro rezervace na poslední chvíli ve stejný den volejte +420 602 555 450. Pro jakékoli další rezervace do 18:30 téhož dne použijte náš online formulář. Náš personál často kontroluje žádosti o rezervaci a potvrdí vaši rezervaci co nejdříve.

JAKÉ PLATEBNÍ METODY AKCEPTUJETE?

Můžete u nás platit většinou platebních/kreditních karet, českými korunami, eurem či americkými dolary. Stravenky nepřijímáme.

JE MOŽNÉ U VÁS USPOŘÁDAT OSLAVU/AKCI?

Samozřejmě! U nás pohodlně usadíme i velké skupiny lidí, máme dva částečně oddělené salonky, oba s kapacitou pro cca 20 osob. Pokrmy můžete vybírat z našeho stálého menu, nebo Vám rádi připravíme speciální nabídku výborných domácích snacků, dezertů nebo personalizovaných dortů (nutno objednat s předstihem). Pokud si přinesete vlastní dort, je účtován poplatek 200 Kč za jeho nakrájení. V případě vlastního vína účtujeme 195 Kč za otevření každé lahve. Pro Vaše speciální přání či dotazy nás kontaktujte na info@thetavern.cz.

MŮŽEME SI PRONAJMOUT CELOU VAŠI RESTAURACI PRO SOUKROMOU PÁRTY A CATERING?

Rádi Vám poskytneme naši restauraci pro soukromou akci při počtu 100 a více osob. Máme spoustu možností, jak přizpůsobit prostory Vašim požadavkům v závislosti na rozpočtu a velikosti akce. Kontaktujte nás emailem a vše společně naplánujeme!

JAKÁ PIVA MÁTE NA ČEPU?

U nás se vždy můžete těšit na české klasiky Gambrinus a Plzeňský Prazdroj. Na našich rotujících pípách najdete speciály Zemského pivovaru a ostatních malých českých pivovarů, kterými jsou na příklad: Malešov, Permon, Vinohradský Pivovar, Prager Laffe, Matuška a spousta dalších!

PSI, KOČÁRKY

Všechny vychované pejsky na vodítku U Kurelů rádi přivítáme, stejně tak jako všechny vychované děti. V tomto případě nejsou vodítka povinná.

JAK SE KE KURELŮM DOSTANU?

METREM (5 minut chůze): Vystoupíte na zastávce metra zelené linky A „Jiřího z Poděbrad“, kde využijete východ po pravé straně od eskalátorů, směr Slavíkova ulice. Touto ulicí půjdete rovně a na jejím konci se dáte doprava. Dále pokračujete ulicí Kubelíkova. Najdete nás na levém rohu krátce poté, co minete Palác Akropolis.

TRAMVAJÍ #5, 9, 15, 26 (7 minut chůze): Vystoupíte na zastávce Lipanská. Po stejnojmenné ulici se vydáte nahoru do kopce. Nejprve zahnete doprava na ulici Bořivojova, poté doleva do ulice Chvalova.

AUTEM: Placené parkoviště je vzdáleno 2 minuty chůze od naší restaurace v podzemních garážích Žižkovské televizní věže.

PŘEJEME SI UDĚLAT REZERVACI, ALE U KURELŮ JE PLNĚ REZERVOVÁNO.

Máme pro Vás skvělé zprávy! Naše sesterská restaurace The Tavern je hned za rohem! Naše jedinečné Burgery tam chutnají stejně skvěle a navíc zde můžete ochutnat i mega porci hranolek zapečených s naším domácích chilli noc carne nebo lahodným trhaným vepřovým! Vegetariáni, nezoufejte, i pro Vás máme spoustu možností! Nabízíme také spoustu skvělých koktejlů, čepované speciály malých českých pivovarů, domácí limonády a dezerty. Ten stejný přátelský personál, který znáte z Kurelů, Vás rád obslouží i v The Tavern!

Rezervujte si stůl

  • Tento online rezervační formulář je určen pouze pro rezervace na čas po 17. hodině.
  • Pro rezervace  pro speciální požadavky nás, napište nám prosím email.
  • Toto není automatický systém. Náš personál Vás bude v co nejkratší možné době kontaktovat ohledně potvrzení rezervace.
  • Zavolejte prosím na +420 602 555 450 (po 17h ut-so) pro jídlo sebou, nebo rezervace na poslední chvíli. Kontaktujte nás přes ukurelu@thetavern.cz (nebo našeho online formuláře) pro rezervace v budoucna
  • Pokud požadavek nestihnete do této doby odeslat, přijďte osobně a my se vynasnažíme, abychom Vám zajistili první volný stůl.
  • Máme otevřeno
    St — So:
    17:00 — 23:00
Zarezervovat stůl